Vinnitsa Fashion Days шукають молодих дизайнерів для участі у модних показах

Якщо ви розумієтесь на моді та тримаєте у шафі власноруч створений одяг, а у столі – ескізи майбутньої колекції та вірите у власне майбутнє дизайнера – у вас є можливість представити свої напрацювання на Vinnіtsa Fashion Days, а також отримати грант на створення наступної колекції. 

До кінця лютого організаційний комітет показу Vinnіtsa Fashion Days запрошує молодих дизайнерів взяти участь у великому показі, який відбудеться вже навесні, повідомляють на сторінці події.

“Мода, стиль, дизайнер, подіум – для когось це прості слова, але для мене це справжнє диво: творчість, магія тканин і повага до майстрів такого чарівництва. Це відчуття польоту, радості і ще багатьох незрозумілих, але хвилюючих емоцій. Ну, і звичайно ж віра. Віра в молодих і талановитих, креативних і оптимістичних”, – зазначила засновниця модних днів Наталія Фурманова.

Взяти участь у конкурсі дизайнери-початківці можуть ще до 28 лютого. Необхідно буде представити власну колекцію, яка міститиме щонайменше 5 різних образів, щонайменше три ескізи у кольорі з описом кожної моделі, стилю та матеріалу. Також важливо не забути вказати повне ім’я, вік, місце роботи, навчання.

Ескізи надсилати на електронну адресу vinnitsafashiondays@gmail.com.

Переможця конкурсу оголосять першого березня. Кращий дизайнер-початківець отримає можливість участі у VFD весна/літо 2018, а також грант на створення наступної колекції.

Між іншим, не варто плутати Vinnitsa Fashion Days із іншими: Вінницькі дні моди (також відомі як Vinnytsia Fashion Days) та Дні моди у Вінниці.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору