“Вільна мапа” Вінниці: історики просять долучитися до тестування нового туристичного додатку

Мобільний туристичний додаток “Вільна мапа”, що допомагатиме гостям міста більше дізнаватись про його історію вже на стадії бета-тестування.

Про це повідомив Центр історії Вінниці на своїй сторінці на Фейсбуці. Робота над створенням мобільного додатку розпочалась ще влітку минулого року в рамках туристичного проекту “Два дні у Вінниці”. Станом на сьогодні вже готова бета-версія додатку, відбувається розробка його візуального та інформаційного наповнення. Цим займаються виконавці проекту з Центру історії Вінниці. Додатково проектується дизайн QR-кодів для втілення головної родзинки додатку – “Розмови з пам’ятником”.

Пам’ятники почнуть “говорити”: у Вінниці створять мобільний застосунок про туризм

Загалом додаток пропонує три основні розділи: “Маршрути”, “Пам’ятки” і “Мапа”. Це дозволить туристам, та й охочим вінничанам, влаштовувати собі екскурсії унікальними маршрутами. В ролі гіда виступатиме сам додаток.

На початку доступними будуть оглядова екскурсії центром міста та дві тематичні прогулянки, що присвячені Єрусалимці та історії міста в період Української революції 1917-1921 років. На мапу нанесуть культові споруди, парки, музеї тощо. Пам’ятки будуть відсортовані за мітками, наприклад, “пам’ятник” чи “селфі-зона”.   

QR-код з анкетою для тестувальників

Для того щоб зробити додаток максимально зручним в Центрі історії Вінниці вирішили запустити його тестування. Кожен охочий може стати тестувальником, заповнивши анкету. Посилання на форму реєстрації також доступне за QR- кодом. В разі виникнення запитань можна звертатись до кураторки проекту Олесі Коваль (koval.vinhistory@gmail.com).

Фото: ЦІВ

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору