Війна очима всіх сторін: у Вінниці презентують роман про історичні закономірності

Перша світова війна та сучасність, моторошні події та кохання – ці та багато інших аспектів висвітлені у книзі Ірини Журавської «По той бік війни», яку вінничанам презентують вже у понеділок, 23 жовтня.

«Цей роман демонструє свіжий погляд на події Першої світової війни, відкриваючи нові сторінки і теми. І хоч ідеться про І Світову війну, авторка вибудовує паралелі із сучасністю, опираючись не лише на універсальне, але й на певні історичні закономірності» – йдеться у дописі на сторінці події.

Роман, обіцяють організатори, дозволить читачу побачити війну очима всіх сторін: німців, французів та навіть нейтральних швейцарців. До того ж, низка персонажів нині буде близько знайома українцям. Зокрема йдеться про військових, медиків, волонтерів та біженців.

На презентації буде присутня і сама авторка. Ірина Жураковська – письменниця, мандрівниця, танцюристка, волонтерка, а ще – маркетолог. Родом Ірина з міста Бровари, що у Київській області. За роки мандрівок дівчина встигла заснувати школу кельтських танців у Києві та волонтерську організацію з допомоги Україні у Гамбурзі.

Організатори: книгарня «Є» та «Видавництво 21». Модератор – Олександр Вешелені.

Розпочнеться презентація 23 жовтня о 18:30 у книгарні «Є» (вулиця Соборна, 89). Вхід на подію вільний.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією