× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Відверті фільми, інтимні бесіди та все, про що не говорять вголос: у Вінниці покращать сексуальну освіту молоді

Бесіди на тему секс – шопів, поради і консультації від лікарів, покази відвертих фільмів та їх обговорення – все це відбудеться на зустрічах у рамках проекту «Те, про що не говорять вголос».

До кінця року в HUB «Місто змістів», що на вул. Пушкіна 11, заплановано п’ять подій у рамках проекту від ГО Студентське Братство Вінниччини та Олександри Єфремової –  “Те, про що не говорять вголос”. Зустрічі будуть відбуватися один раз на два тижні. Вони чергуватимуться: лекція – еротичний фільм з обговоренням – лекція – фільм і так далі. На кожну з них сексологиня Олександра Єфремова запросила різних фахівців: працівників секс-шопу та гінекологів.

 

Розклад подій: 

23 жовтня о 18:00 – показ фільму “Дика орхідея’ та обговорення. Реєстрація.

6 листопада о 18:00 – дискус   “Дослухайся до тіла/ Запитай у лікаря ”.

20 листопада о 18:00 – показ фільму  «Камасутра. Історія кохання» та обговорення.

11 грудня о 18:00 – бесіда «Кому потрібен секс-шоп?».

20 грудня о 18:00 – показ фільму  «Show girls» та обговорення.

Участь у заходах буде безкоштовною, але на них потрібно обов’язково реєструватися, адже організаторам важливо знати, на яку кількість учасників розраховувати і скільки подаруночків (на бесідах) готувати для них. Організатори лише наголосили, що за перегляд фільмів потрібно буде сплатити 25 гривень, які підуть на купівлю чаю та смаколиків для присутніх.

Нагадаємо, що у Вінниці відбулася перша зустріч у рамках нового проекту від ГО «Студентське Братство Вінниччини» та Олександри Єфремової – «Те, про що не говорять вголос».  

Єлизавета Лагно – автор ідеї і координатор проекту “Те, про що не говорять вголос” –  «Ідея виникла ще тоді, коли ми говорили на такі теми в гуртожитку. Концепцію проекту “бесіда-фільм-бесіда-фільм” щодва тижні протягом 6 місяців розробила ще влітку, під час участі у Феменкемпі.

Наприкінці літа  голова ГО “Студентське Братство Вінниччини”, Струсевич Олександр дав мобільний номер Олександри Єфремової. Коли ми з нею обговорили проект і я прочитала сторінку у Фб її платформи – зрозуміла, що це саме та фахівчиня, яка нам потрібна. Так ми з разом почали працювати над проектом. Першу бесіду мали проводити у Level80, розраховували на 30 людей. Але учасники так активно реєструвалися, що ми перенесли захід на інший день у більш просторіший хаб “Місто змістів”. Наступні заходи розраховуємо вже на 100 учасників».

Як розповіла сексологиня і засновниця освітньої платформи «Self.Education.X» Олександра Єфремова, проект «Те, про що не говорять вголос» є соціальним і спрямований на сексуальну просвіту вінничан, у першу чергу – на просвіту молоді. Адже, з її слів, тема сексу вважається забороненою: діти не говорять про «ЦЕ» навіть при дорослих, а коли починають ним займатися, дехто не може розслабитись і віддатись почуттям, дехто – не знає, як це правильно робити і робить інтуїтивно, або «навчається» на порнофільмах, забуваючи, що це лише гра професійних акторів.

 

Слідкуйте за анонсами проекту та формами для реєстрації на заходи «Про що не говорять вголос» на сторінках ГО «Студентське Братство Вінниччини» та Олександри Єфремової у Фейсбук, а також на сторінці освітньої платформи «Self.Education.X» в Інстаграмі.

 

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору