× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Відпочити від політики: у Вінниці в день виборів відбудеться концерт Сергія Білозерова

Поринути у вічне, легке і душевне разом із лідером харківського гурту музичних імпресіоністів MORJ Сергієм Білозеровим запрошують організатори концерту у день виборів.

Для всіх, хто втомився від нескінченних сварок, дебатів, аналізів та токсичного інфопростору, мистецьке об’єднання PLAI влаштовує акустичний концерт, аби перезавантажити мізки. Розпочнеться він 21 квітня о 20.00 в молодіжному центрі «Квадрат». Бонусом стане контрабасовий афртепаті-сюрприз. Нагадаємо, що «Зелений контрабас» — це формат заходу, де в абсолютній тиші та темряві прослуховується невідомий альбом.

“У Вінниці я завжди повертаюся до коріння”: як харківські музиканти “заМОРЖували” вінничан. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сам Сергій Білозеров досить часто приїздить до Вінниці та називає це місто рідним. Слухачів на ці свого роду медитативні концерти завжди збирається вдосталь, а вінничани часто називають його чарівником.

—Кожен концерт aрт-хаос гурту MORJ — це суцільний експеримент, справжня вистава, занурення у наші серця. Вони стрибають на хвилях мажору і мінору, граються з напрямками і жанрами, балансують десь на межі. Виконують «японсько-циганську увертюру мі-мінор для банджо», експериментують з міксом танго і регі, додають «Нежного Брежнева», а потім вплітають туди ще й шевченківське «Як умру, то поховайте» під соусом українсько-ямайської народної «Reggae». Тексти повні алюзій і дивних образів, про які не варто намагатися говорити — це треба просто відчути!, — пишуть організатори в анонсі.

Організаційний внесок: 80 гривень

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору