Відкриття Київського мосту для громадського транспорту відклали на добу. ФОТО

Обіцяного відкриття Київського мосту у понеділок, 3 липня, не сталося. Хоча робітники, які виконують реконструкції, попереджали, що відкриття планується 3 або 4 липня, проте чимало водіїв маршрутних таксів з самого ранку все ж прямували по Театральній в напрямку мосту, однак згодом мусили завертати на Магістратську.

  • Завтра все буде вже сто процентів, – розповів Vежі один із робітників Анатолій Миколайович.

  • Кажуть, понеділок – день важкий, тому краще не починати таких серйозних речей з понеділка, – жартують його колеги.

Анатолій Миколайович розповів, що тільки до кінця вчорашнього дня затвердів бетон, яким заливали арматурну конструкцію на під’їздах до мосту.

  • Ми маємо побачити, що він остаточно затвердів, тоду беремо кубики – зразки застиглого бетону – і веземо їх на завод “ПоділляЗалізобетон”, де вони мають пройти експертизу – перевірку щодо щільності та міцності. Без цієї процедури ніяк, – пояснює робітник.

Каже, що орієнтовно вже з 5-ї ранку 4 липня мостом має проїхати перший тролейбус. А далі – весь транспорт, якому дозволено рух половиною мосту – автобуси, маршрутні таксі та спеціальний транспорт.

  • Можливо, перекриття мосту на пару днів знадобиться, коли будемо бетонувати арки та стійки під мостом, тому треба в такі моменти, аби не було зайвої вібрації. Та це станеться протягом двох тижнів і про це так само буде попереджено усіх учасників руху, – говорить Анатолій Миколайович.

Крім того, паралельно робітники працюють над відведенням каналізації, аби в майбутньому вода не потрапляла на металеві конструкції мосту і не спричиняла корозії.

  • Шкода, що ваша камера не передає того запаху, – звертаються до Vежі працівники, що саме розчищають каналізаційний колодязь.

Поки тривають ремонтні роботи, пішоходи зробили з мосту прогулянкову зону – ходять як тротуаром, так і проїжджою частиною. А велосипедисти радіють, що тут їм поки ніхто не заважає набирати швидкість.

Нагадаємо, для виконання певних робіт Київський міст на 20 днів було повністю перекрито для руху усього транспорту, аби зробити заїзди на міст з двох сторін.

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору