Відеоспостереження та підлога з підігрівом: у Вінниці оновлюють ДЮСШ №2

На водно-веслувальній базі планують зробити трибуни для глядачів і вже займаються капремонтом роздягальні з підігрівом підлоги.

Зранку 4 травня в дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 по вулиці Узвіз Бузький, 33, одночасно займалися веслуванням на човнах, тхеквондо та пляжним волейболом.

До речі ранкові тренування з волейболу на піску (спеціально завезеним) проводяться босоніж.

У 2014 році на території ДЮСШ з’явився дитячий майданчик, переданий з центрального міського стадіону. Його встановлення обійшлося в 140 тисяч гривень. Тут можна побачити батьків з найменшенькими малюками, поки старші на тренуванні. Сьогодні в ДЮСШ було чимало батьків з різних районів міста. Для них дирекція школи в цьому році планує встановити глядацькі трибуни. Правда на яку кількість місць поки не уточнюють. Також готують проектно-кошторисну документацію з благоустрою території спортшколи.

Уже триває  капремонт роздягалень, які не ремонтувалися з 1948 року. Працівників не видно. Представники школи кажуть, що робочих попросили на час візиту міського представництва не займатися ремонтом. Обіцяють, що в роздягальнях буде підлога з підігрівом.

  • На школу в цьому році виділено 5 мільйонів 164 тисячі, по капітальним видаткам передбачено 1 мільйон 900 тисяч, – каже голова спорткомітету міської ради Сергій Краєвський.

Міський голова підходить до мам майбутніх чемпіонів і запитує, може їм щось не подобається. Однак жінки після кількасекундної паузи кажуть, що все влаштовує.

  • Цю націю не перемогти, – жартома реагує Сергій Моргунов на оптимістичну відповідь однієї з матусь.

Щороку школа закуповує по два-три човна. Найвищої якості одномісне каное у школі придбали словацького виробництва за 3000 євро. На ній виступають у змаганнях спортсмени-професіонали. Вага каное всього 12 кілограмів, а витримує вагу в 90 кілограмів.

  • Нещодавно на Чемпіонаті Європи наші спортсмени завоювали п’ять золотих медалей. Відділення радіоспорту – постійні чемпіони Європи. У нас в школі є заслужені майстри спорту і чемпіони світу, Європи, України, – каже заступниця директора з навчально-виховної роботи ДЮСШ №2 Світлана Куліш.

А ще в цьому році, за словами Світлани Куліш, встановили систему відеоспостереження – 6 камер. Тепер батьки можуть спостерігати онлайн як тренуються їхні діти.

Серед п’яти відділень школи: веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, радіоспорту та тхеквондо в ДЮСШ №2 займаються спортивним орієнтуванням.

  • Навики, отримані зі спортивного орієнтування допомагають мені орієнтуватися у будь-якому місці. Один раз варто побачити карту, щоб зорієнтуватися, – каже міський голова Сергій Моргунов.

 

ДЮСШ №2 – одна із найстаріших спортивних шкіл міста, починаючи з 1948 року і культивування водного спорту. У 2015 році у Всеукраїнському рейтингу ДЮСШ №2 посіла друге місце з 1220 спортивних шкіл країни. Сьогодні в школі займається 191 вихованець.

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору