Відбудеться обговорення, яким має бути Музей Вінниці

Музеї, культурна спадщина та їхній зв’язок з містом – саме такі теми обговорюватимуть наступного тижня на відкритому форумі. Додатковою темою для роздумів буде концепція майбутнього Музею Вінниці.

Форум “Музей, культурна спадщина і місто”, організований Центром історії Вінниці відбудеться наступного тижня, 24 травня, в приміщенні NGO-хабу (вулиця Пушкіна, 11).

Учасники форуму матимуть можливість поміркувати над темою міського музейного простору та отримати відповіді на актуальні запитання. Яким чином співіснує місто і культурна спадщина? Чому музеї є природно необхідними для суспільства? Яким має бути Музей Вінниці? – йдеться у описі події.

Дискусія спрямовуватиметься в кількох напрямах. В першу чергу мова йтиме про місто та його спадщину і їхню взаємодію, взаємодоповнення, взаємозбереження. Ще один напрям обговорень – органіка музеїв.

Третій і головний напрям обговорень – Музей Вінниці. Спочатку організатори запропонують обдумати саму ідею такого музею, а згодом відбудеться обговорення його концепції.

Модераторами виступлять Олександр Федоришен та Олеся Коваль. Початок форуму 24 травня о 16:30. Вхід вільний.    

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору