Від вибухів на Вінниччині пошкоджено понад 5000 будинків

Сьогодні, 29 вересня почнеться підключення до газопостачання багатоповерхових будинків, які перебували у зоні ураження від вибухах на військових арсеналах поблизу Калинівки. Про це сьогодні під час сесії Вінницької міської ради повідомив голові Вінницької ОДА Валерій Коровій.
За його словами, наразі починається підрахунок збитків, завданих будинкам та іншому майну в селах та містах на Вінниччині, які потрапили в зону ураження снарядів. За словами Валерія Коровія, вибухами на Вінниччина уражено понад 5000 будинків, переважно йдеться про вибиті шибки та двері внаслідок ударів вибухових хвиль.Водночас є випадки і прямого потрапляння снарядів у будинки: так, 16 будинків в області не підлягають відновленню.

Спецтема: пожежа на військових складах у Калинівці. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Найбільше від катастрофи постраждало село Павлівка: тут за попередніми даними отримали ушкодження близько 900 будинків, повністю знищено – 9. Серед об’єктів соціальної інфраструктури найбільше постраждала школа у Павлівці, а також Центральна районна лікарня.

Доба після вибухів: що відбувається зараз у Калинівці та Павлівці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Нагадаємо, що раніше уряд прийняв рішення про виділення 100 мільйонів гривень допомоги постраждалим від вибухів на Вінниччині. Сьогодні під час сесії Вінницька міська рада має намір виділити субвенцію у розмірі 5 мільйонів гривень для міста Калинівки.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору