× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Від Тяжилова до Житомирського шосе відремонтують дорогу за 32 мільйони

Цього тижня почали знімати дорожнє покриття по вулиці Ватутіна в напрямку Житомирського шосе, а згодом почнуть укладати новий асфальт. Про це на своїй Facebook-сторінці розповів мер Вінниці.

  • Спеціальною технікою почали знімати верхній шар дорожнього покриття, – написав про початок ремонтних робіт міський голова Сергій Моргунов. – Після фрезування і встановлення бордюрних каменів приступлять до укладання нижнього шару асфальту. Паралельно там тривають роботи по облаштуванню тротуарів та велодоріжок. Проектом передбачено також встановлення світлодіодного освітлення та нових посадочних павільйонів.

Тендер на проведення капітальних ремонтних робіт був оголошений у травні. За результатами аукціону, переможцем стало ТОВ «Шляхбуд», що ремонтує чимало вулиць міста.  Згідно з укладеним договором, підприємство  має виконати всі роботи за 32 281 632 гривень до 30 липня.

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Ватутіна цього року – продовження минулорічного від вулиці Чехова до кінцевої зупинки тролейбуса «Лугова».

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору