Від штриха до професії: HUB School запрошує вінничан на курси дизайну

Сьогодні, 10 травня, на дорослих та підлітків чекає день відкритих дверей до HUB School.

Організатори обіцяють презентацію курсу графічного дизайну, знайомство з викладачем, екскурсію по HUB School та індивідуальні консультації.

Також зазначають, що зустріч буде цікава як підліткам, так і дорослим, які хочуть творчо розвиватися або ж вже планують зробити перші кроки до кар’єри в дизайні.

  • Курс має чотири модулі: “Графічний базовий”, “Векторна графіка”, “Верстка багатосторінкових видань”, “Розробка фірмових стилів і логотипів”, – каже адміністраторка HUB School.

В залежності від обраного курсу, навчання може тривати від 16 занять до 9 місяців і як мінімум 42 години. Також можна буде обирати графік навчання: по буднях чи вихідних. Після курсів учням будуть вручені відповідні сертифікати.

Зустріч відбудеться о 18:30 за адресою: вул. Заболотного, 11, HUB School. ВХІД ВІЛЬНИЙ. Однак, за умовами участі – обов’язкова реєстрація за посиланням ТУТ.

При реєстрації необхідно вказати промо-код 2321-777-083 та взяти участь у розіграшу подарункового сертифікату. Переможця, який  отримає бонусних 300 гривень на навчання на курсі «Графічний дизайн», оберуть на заході серед присутніх.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (093) 202-72-05, (067) 105-85-89.

Фото:  facebook.com/hubschoolvn, dpi.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору