Від Pepsi до Mercedes: нові заводи Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Вінниці триває будівництво відразу кількох потужних підприємств-виробників, які вже стали частиною глобальної світової економіки. Ці заводи вироблятимуть обладнання для транснаціональних корпорацій, брендів, вартість яких перевищують річні бюджети не останніх країн світу. 

Серед інших окремо стоять два заводи, які лише будуються, однак вже мають іноземні замовлення та зафрахтовані контракти на виробництво вискокотехнологічного обладнання. Ідеться про першу лінію виробництва холодильного обладнання на UBC Group, що саме зараз споруджується у Вінницькому індустріальному парку та будівництво новго виробництва компанії Delphi на території вінницького 45-го заводу.

UBC Group: кластер холодильного обладнання

У Вінниці створять унікальну кліматичну лабораторію за мільйон євро

Перша черга заводу холодильного обладнання UBC Group почне випускати першу продукцію вже навесні наступного року – під сезон відповідних виробників. Цей завод буде здатен виробляти найсучасніше промислове холодильне обладнання для найбільших світових виробників пива та прохолоджувальних напоїв, таких як Carlsberg, Coca Cola та Pepsi. Остання, до речі, вже зафрахтувала виробничі потужності майбутнього заводу згідно з контрактом.

Середня зарплата на вінницькому заводі UBC group становитиме 10,5 тисяч гривень

Завод має створити понад 2000 робочих місць, сплачувати в місцевий бюджет майже 100 мільйонів гривень щорічно та пропонуватиме заробітну платню в середньому понад 10 тисяч гривень.

                                         

Delphi: комплектуючі для Mercedes-Benz

Міжнародна компанія Delphi співпрацює з найбільшими світовими виробниками автомобілів, починаючи від Volkswagen, закінчуючи GM та Mercedes-Benz. Саме електропровідники для автомобілів елітної німецької марки будуть виготовлятися у Вінниці вже з початку наступного року. Станом на січень 2018-го вінницьке виробництво Delphi створить 740 робочих місць, а на кінець наступного року цифра зросте до двох тисяч.

Вінницький завод Delphi інвестує 10 мільйонів євро в економіку області за півтора роки

Загальна сума інвестицій Delphi в економіку Вінницької області складе 10 мільйонів євро протягом півтора року.

                 

Фото Андрія Завертаного

 

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору