× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Від 25 до 100 тисяч гривень: у Вінниці оголосили новий конкурс проектів для громадських організацій

У Вінниці оголошено конкурс фінансової підтримки соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства.

Як йдеться у рішенні виконавчого комітету Вінницької міської ради, подавати проекти можна вже із 2 квітня та до 2 травня.

Учасниками конкурсу можуть бути: інститути громадянського суспільства (ІГС) – громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, творчі спілки, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до дати оголошення конкурсу та згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів.

До участі допускаються проекти, які передбачають співфінансування в розмірі не менше 25% власного внеску ІГС. Мінімальний розмір гранту – 25 тисяч гривень, максимальний – 100 тисяч.

Відбір проектів відбуватиметься за такими критеріями як актуальність для міста, важливість отриманих від цього результатів та доцільність витрачених на його реалізацію ресурсів.

Пріоритетні напрямки конкурсу:

  • Сприяння розвитку громадянського суспільства, місцевого самоврядування: впровадження інформаційних технологій, нових рішень щодо залучення інвестицій у різні сфери міського розвитку, управління якістю та прозорість діяльності органів місцевого самоврядування.
  • Розвиток адміністративних та соціальних послуг, зв’язків та співпраці на міжрегіональному та міжнародному рівнях.
  • Сприяння розвитку інфраструктури для малого і середнього бізнесу, залученню приватних інвестицій, проведення профорієнтаційних заходів
  • Сталий екологічний розвиток і покращення якості надання комунальних послуг; енергоефективність та захист навколишнього середовища; популяризація велосипедного руху, електротранспорту та безпеки на дорогах.
  • Якість життя: забезпечення прав дітей щодо їх участі у розвитку міста; пропаганда цінностей здорової сім’ї та здорового способу життя.
  • Створення цікавих інтерактивних заходів для громадян, особливо на відкритих громадських територіях, які мають ініціювати активну участь мешканців у розвиток міста.
  • Розвиток міжвікової інтеграції, інтеграції людей з інвалідністю та етнічних меншин. Підтримка розвитку послуг соцдопомоги; залучення благодійників, ГО, волонтерів та підготовка їх для надання кваліфікованої допомоги; забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на отримання якісних освітніх послуг.
  • Створення локальних центрів (суб-центрів) концентрованої діяльності, що поєднують повсякденне життя з роботою, освітньою діяльністю, послугами, розвагами та відпочинком. Використання зелених зон міста для соціально-культурних заходів.
  • Залучення ОСББ та органів самоорганізації населення до участі в соціально-культурному житті міста. Формування креативного міського середовища.

Заява та документи на участь у конкурсі подаються у письмовому вигляді до відділу звернень апарату міськради та її виконкому (вулиця Соборна, 59) з позначкою: «для департаменту правової політики та якості міської ради».

Копія реєстраційної картки, опису та кошторису соціально-культурного проекту в електронному вигляді, також надсилається у doc-форматі на e-mail: konkursNGO@vmr.gov.ua з надписом у темі: «Конкурс соціально-культурних проектів 2018».

Для отримання детальної інформації можна звертатись до департаменту правової політики та якості міської ради (вул. Соборна,59, каб. № 710) або за телефонами: 59-51-36, 59-51-55, 59-51-59, а також – написавши на e-mail: info@vmr.gov.ua.

Читайте також: Голосувати дозволять більше та довше, агітувати – заборонять: новації “Бюджету громадських ініціатив”

Неймовірні села України: оголошено національний призовий конкурс

«Подільська громада» оголосила про початок третього конкурсу соціальних проектів для Вінниці

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору