× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

VежА: новий сайт, новий сезон, новий формат

Друзі, сьогодні VежА презентує новий сайт та розпочинає новий сезон 2017-2018.

Оновлений сайт Vежі досі тестується, тож ми будемо вдячні за ваші пропозиції та зауваження щодо покращення його вигляду та функціоналу. Слід розуміти, що в сучасних умовах “остаточної”, “бета” чи “альфа” версій сайтів більше не існує – з динамічним розвитком соціальних мереж, додатків та нових соціальних сервісів ми маємо розвиватися так само динамічно та постійно.

Зверніть також увагу, що в нас також оновилася мобільна версія сайту: тепер там значно простіше читати новини і взагалі, бути в курсі всіх подій.

На честь запуску оновленого сайту ми презентуємо відео showreel Vежі за 14 місяців своєї роботи. Цей showreel створений з 30-ти відібраних відео серед майже сотні, які ми створили за цей час. Автор монтажу – Роман Ступак (саме він створив найперше відео Vежі) – сподіваємося, ця робота сподобається вам не менше, ніж нам.)

Окрім того ми відновлюємо роботу нашої гарячої лінії: це найшвидший та найпростіший спосіб зв’язатися з нами. “Гаряча лінія” нам і вам потрібна для того, аби повідомити Vежі важливу новину або ж домовитися з нами про співпрацю та й загалом – для оперативного зв’язку. Окрім того закликаємо вас писати нам на редакційну пошту vezha.ua@gmail.com або ж контактувати з нами за допомогою соцмереж, зокрема нашої Фейсбук-сторінки.

Як дехто з вас вже встиг помітити, ми відновили власний екаунт в інстаграм, а сьогодні розпочав роботу наш канал на Telegram. Звісно, як і завжди стабільно працює наш твітер-екаунт та канал на YouTube.

Попри всі складнощі, внутрішні пертурбації та постійні кадрові ротації, нам вдалося зберегти темпи зростання і хоч ми завжди будемо незадоволені власними показниками відвідуваності (якими б вони не були – ми завжди прагнемо бути кращими), але ми щохвилини відчуваємо, що ви нас читаєте, а тому ми ні на секунду не знімаємо із себе відповідальність перед вами. Відповідальність за оперативність, за точність, об’єктивність та достовірність поданої інформації. Ми не гналися за дешевим та швидким трафіком, продукуючи клікбейтові заголовки, розповсюджуючи неперевірені чутки чи відверті маніпуляції. Так, ми могли помилятися, однак завжди найбільше цінували свій головний ресурс – вашу довіру. Сподіваємося, що цей ресурс ми не втратимо, тому що саме довіра між вами і нами – це найважливіше для Vежі.

Водночас ми не припиняємо змінюватися і постійно перебуваємо у стані внутрішніх перетворень: наразі ми запрошуємо до співпраці журналістів-фрілансерів, фотографів та відеографів, монтажерів та дизайнерів, SM-фахівців та редакторів. Усіх охочих спробувати стати частиною командою Vежі просимо надсилати свої резюме на адресу vezha.ua@gmail.com з поміткою “Резюме” в темі листа.

Ми нарешті готові продавати рекламу на нашому сайті та в соцмережах, застосовуючи всі свої мультимедійні, комунікаційні та продакшн-можливості. Для тих, кому цікаво опублікувати свою рекламу на Vежі – просимо звертатися на скриньку vezha.ua@gmail.com з позначкою “Реклама” в темі листа, а тим, хто до нас звертався з цього приводу раніше – наша рекламна пропозиція буде надіслана у першу чергу. Невдовзі вона буде опублікована на сайті для широкого загалу.

Наразі ми намагатимемося трансформувати свою роботу за принципом “краще менше, але краще”, дещо зменшивши кількість новин, але підвищивши їхню якість. Окрім того, нашим пріоритетом залишиться розвиток відео-напрямку та інфографіки. А ще – активніше виходити в офлайн.

Ми безмежно вдячні всім, хто був з нами увесь цей час – найцікавіше ще попереду! 😉

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору