× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вежа на шевронах: у Вінниці оновили символіку “Муніципальної варти”. ФОТО

Працівники комунального підприємства Вінниці “Муніципальна варта” відтепер матимуть оновлену символіку та знаки розрізнення. Зміни потрібні були у зв’язку із нещодавнім перейменуванням організації, що раніше називалась “Муніципальною поліцією”.

Відповідне рішення підтримав виконавчий комітет Вінницької міської ради сьогодні, 23 травня. Тепер на шевронах організації з’явиться не лише слова “варта”, а й зображення водонапірної вежі – одного з головних символів Вінниці.

Відтепер працівники комунального підприємства носитимуть затверджені шеврони та форму одягу. Згідно з рішенням “Про затвердження символіки, зразків форменого одягу, знаків розрізнення і норм забезпечення речовим майном працівників комунального підприємства «Муніципальна варта» Вінницької міської ради”, на одяг співробітників організації кріпитимуться шеврони наступного вигляду:

  

 

Як розповів Vежі Віталій Чигур, очільник підприємства, шеврон із зображенням водонапірної вежі буде розташовуватись на правому рукаві, а з написом “Вінницька міська рада” та гербом міста – на лівому.

Нагадаємо, що під час сесії Вінницької міської ради було прийнято рішення про зміну назви комунального підприємства «Муніципальна служба правопорядку» (що раніше називалась «Муніципальною поліцією»). Тепер ця структура називається «Муніципальна варта».

Читайте також: «Муніципальна поліція» Вінниці змінить назву та розширить повноваження

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору