Весняне дефіле: у Вінниці кличуть малечу з багатодітних родин на показ мод і талантів

30 березня у Вінниці відбудеться показ мод за участю малечі з багатодітних родин. Діти дефілюватимуть на подіумі у власному улюбленому вбранні, а ще – зможуть продемонструвати свої таланти.  

Як зазначила головна спеціалістка відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Голубенко, проект «Весна – краси цвітіння» покликаний популяризувати спільне позитивне дозвілля батьків та дітей.

  • Ми хочемо дати можливість діткам взяти участь у цікавому заході, який в нашому місті відбудеться вперше, – каже Вікторія. – Малеча може взяти на показ свій святковий одяг чи створити тематичний образ, який їм найбільше подобається. Ми також запросили візажистів та перукарів.

Діти можуть також підготувати невеличкий виступ: заспівати пісню, прочитати вірш або виконати спортивний чи акробатичний номер.

Щоб зареєструватись, у претендентів є час до 26 березня. Зокрема потрібно подати анкету до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради. До анкети треба додати копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків м. Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї.

Після реєстрації визначатиметься порядок демонстрації одягу учасників. Жодних вікових обмежень або ж умов щодо стилю одягу – немає.

Для реєстрації у заході бажаючим потрібно звернутись за адресою: вулиця Соборна, 50, кабінет 306 (відділ організаційної роботи департаменту соціальної політики Вінницької міської ради). Телефон: (0432) 50-86-89.

Показ відбудеться 30 березня за адресою вулиця Соборна, 50 (актова зала). Збір учасників – о 12-й годині, початок показу – о 15-й.

Фото – pinimg.com

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору