× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Венеція по-вінницьки: у місті з’явився гондольєр. ВІДЕО

Цього року Вінниця отримала новий річковий транспорт – гондолу Джульєтту. Тепер вінничани та гості міста можуть на деякий час уявити себе у Венеції та допомогти гондольєру втілити його мрію. 

Туристів та містян катають у справжній гондолі, а веслувальник співає італійські пісні та проводить екскурсію Південним Бугом, розповідають у сюжеті телеканалу “Україна”. Гондола навіть має ім’я – Джульєтта, а виготовив її власноруч дідусь гондольєра.

 

– Він на ній зробив пропозицію моїй бабусі, тому це фактично сімейна реліквія, – розповідає Віталій Гуменюк.

Щоправда Джульєтта потребувала певного оновлення і для зручності у неї поклали подушки та стіл, аби у сонячну погоду катати вінничан та туристів Південним Бугом.

Віталій розповів, що керувати гондолою дещо складніше, ніж звичайним човном.

– Є правила дорожнього руху і виявляється, що ще є правила водного руху: колись можна випливати, а колись не можна, – пояснює гондольєр.

Новинку вже встигли оцінити вінничани та на деякий час уявити себе в Італії.

– Ми у Венеції не були, але воно все передається так. Сам гондольєр жартує, розповідає історії і це було неймовірно, – поділився враженнями Роман Кось.

Півгодини подорожі Південним Бугом у гондолі коштують 250 гривень. Завдяки цьому Віталій Гуменюк намагається зібрати кошти на втілення своєї мрії у життя – відкрити школу українських гондольєрів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору