× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Великий рейв”: у вінницькому арт-кафе відбудеться вечірка електронної hardstyle музики

Сьогодні, 21 червня, у вінницькому арт-кафе “Синій Кактус” відбудеться вечірка електронної музики “The great rave”,  де ді-джей Mirass зіграє техно та “хардстайл” музику.

Як йдеться на фейсбук-сторінці “Синього Кактусу”, вже цього вечора можна відвідати електронний рейв від вінницького ді-джея Mirass (Михайло Федорас). Сьогодні він обіцяє замікшувати треки у стилі techno, psytrance та hardstyle.

— Електронна музика “hardstyle” заснована на частому повторенні ударної лінії, — каже ді-джей Mirass. — Народилась від поєднання техно і трансу, та піднесена в квадрат. Музика, яку відчуває тіло, особливо при закритих очах. Тут не потрібно вміти танцювати, тому що музика зробить все сама за себе.

Навіть менше ні за рік існування “Синього Кактусу”, у ньому відбулися художні виставки, “лампові” концерти різних музичних гуртів, публічні вечірки та просто прослуховування підбірок музики. Наразі, це місце збирає вінницьких художників, поетів, а також музикантів, які часто “джемляться”, або організовують “стихійні” концерти.

Вечірка електронної музики “The great rave” розпочнеться сьогодні, 21 червня, о 21:00, в арт-кафе “Синій Кактус” (вулиця Соборна, 80). Вхід вільний.

Читайте також: Рок-концерт, дискотека і розіграш путівки до Європи: як у Вінниці відзначатимуть День молоді

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору