× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Велика концентрація активізму: у Вінниці розпочалась виставка громадських організацій “НДО Експо 2017”. ФОТО

Сьогодні, 12 грудня розпочалась виставка “НДО Експо 2017”. 16 впливових вінницьких недержавних організацій протягом двох днів будуть розповідати про свою діяльність та шукатимуть партнерів.

Організацій на виставці саме 16 не тому, що більше немає: координатори проекту з Вінницької торгово-промислової палати пояснюють це тим, що влаштували “фільтр” попереднього відбору. Обирали тих, хто дійсно впливає на розвиток громадянського суспільства у Вінниці і тих, хто погодиться надати повну інформацію про свою діяльність та потреби.

Також організатори закликали учасників не покладати надто великих сподівань на виставку, тому що ще лише один з інструментів, а не вирішення всіх проблем.

Ми живемо в одній громаді й маємо об’єднувати зусилля.Це робить наші спільні проекти набагато кращими та ціннішими, – сказала Раїса Панасюк з ГО “Гармонія”.

Кожна організація на виставці має власний стенд та можливість розповідати про свою діяльність усім зацікавленим. Також кожна НДО має свої власні очікування від виставки.

 – Хочемо знайти нових партнерів, щоб вони долучались до нашої волонтерської діяльності. Як неприбуткова організація ми потребуємо матеріальної підтримки. Не тільки грошима, а й реманентом, якщо можна так сказати. Це речі, яких ми потребуємо на таборах, зокрема намети, каремати, спальники, – розповів голова вінницької станиці Пласту, Влад Охов.

Представники Вінницької обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги сподіваються зацікавити людей своїм проектом громадського простору на березі річки Віннички. Екологічна ліга вже протягом кількох років регулярно влаштовує проект “Врятуй малу річку”, що спрямований на очищення Віннички та її берегів.

Читайте також: Врятуй малу річку: на березі Віннички облаштовують громадський еко-простір

Виставка триватиме до 18:00 13 грудня. Прийти і познайомитись з вінницькими волонтерами та активістами можна за адресою вул. Соборна, 68 (другий поверх Експоцентру).   

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору