× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Велосипедистів кличуть на 100-кілометровий марафон «Закрутка по-вінницьки»

Усіх велолюбителів запрошують на фановий 100-кілометровий марафон «Закрутка по-вінницьки. Соточка», який влаштовують уже четвертий рік поспіль.

Незабаром, 23 вересня, у Вінниці відбудеться 100-кілометровий веломарафон, учасники якого проїдуть Вінницьким, Липовецьким і Калинівським районами. Свої сили можуть спробувати новачки та діти від 16 років (обов’язково в супроводі батьків; з 18 років можна їхати самостійно).

Організатори з ініціативної групи «Критична маса. Вінниця» зазначають, що веломарафон «Закрутка по-вінницьки. Соточка» є фановим заходом і спрямований у першу чергу на пропаганду здорового способу життя, велосипедного спорту і туризму. Відтак змагальна складова присутня, але не є пріоритетною.

Маршрут заїзду буде схожим на минулорічний:  Вінниця (крива) – Вінницькі Хутори – Стадниця – Приборівка – Турбів – Нова Прилука – Калинівка – Гущинці – Мізяків – Стрижавка – Вінниця (ТРЦ «Plaza Park»). Відмінність полягає у тому, що учасники не заїжджатимуть в аеропорт, а під’їзд до фінішного відрізку відбудеться через ТЦ «МЕТРО».

Кожен з учасників заїзду матиме чіп, який фіксуватиме час перетину стартової та фінішної лінії що дозволить більш чітко та коректно фіксувати час проходження дистанції.

На найбільш небезпечних ділянках учасників марафону будуть супроводжувати мотоциклісти. А на фініші біля ТЦ «PlazaPark» для них організують зону відпочинку, фестиваль польової кухні і фестиваль кави.

Читайте також: Закрутили без сонечка: ТОП-150 найкращих фото із «Закрутки по-вінницьки»-2017

Графік марафону:
8:00-8:30 – Стартовий майданчик (за авторинком/поворот на Порпурівці) формування команд волонтерів на КП в Новій Прилуці, Калинівці, Мізякові. Інструктаж команд КП.
8:10-9:50 – Відкриття реєстрації, підготовка старту.
9:50-9:55 – Інструктаж учасників вело марафону.
10:00 – Старт категорії «Шосе».
10:05 – Старт категорії «мтб+» і «поза заліком»
10:30 – Відкриття КП Нова Прилука.
11:00 – Відкриття КП Калинівка.
11:30 – Відкриття КП Мізяків.
12:00 – Відкриття Фінішу (ТРЦ Plaza Park).
13:00 – Нагородження переможців в категорії «Шосе» (залік еліта)*.
13:30 – Нагородження переможців в категорії «Шосе» (залік Аматори)*.
14:00 – Закриття КП Нова Прилука. Звіт про проходження учасників
14:00 – Нагородження переможців в категорії «Шосе» (залік Майстри+ )*.
14:30 – Нагородження переможців в категорії «МТБ+»*.
15:30 – Закриття КП Калинівка. Звіт про проходження учасників.
16:00 – Закриття КП Мізяків.
17:00 – Закриття фінішу.

Точний час початку церемонії нагородження оголосять зі сцени на фініші.

Участь: Щоб взяти участь у «Закрутці по-вінницьки» потрібно обрати свою категорію та зареєструватися на офіційному сайті веломарафону.

Категорії: «Шосейні та кросові велосипеди» (заліки «Еліта чоловіки», «Еліта жінки», «Майстри+», «Аматори чоловіки», «Аматори жінки»), «МТБ+» (заліки «Чоловіки», «Жінки»), «Поза Заліком» (фанова категорія для велосипедів будь якого типу, без призових місць, але з відображенням результату в загальній таблиці учасників).

Читайте також: Скільки коштує прокат велосипедів у Вінниці. ОГЛЯД

Організатори наголошують: до участі у змаганні не допустять учасників без велошоломів, без полісу медичного страхування, зі встановленими лежаками на велосипеді і без розписки про відповідальність. Стартовий внесок у такому випадку не повертається.

Також вони зазначають, що придбати страховку (20 гривень) і написати розписку можна буде на старті.

Вартість реєстрації: 150 гривень (до 1 вересня), 250 гривень (до 15 вересня), 300 гривень (до 21 вересня), 350 гривень (з 22 вересня і на місці старту).

У вартість входить номерок, наліпка «закрутки», сувенірний магніт, роадбук, талон на харчування на фініші та диплом фінішера. Окремо можна оплатити медаль фінішера – 70 гривень.

Додаткова інформація – у положенні веломарафону та на сторінці заходу у Фейсбук.

Організатори: ініціативна група «Критична маса. Вінниця» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Вінницької Обласної Державної Адміністрації, Вінницької міської ради і ГО «Вінниця мобільна».

Читайте також: На велосипедах та у вишиванках: у Вінниці влаштують велопарад із нагоди Дня Незалежності

Вперед і вгору: у Вінниці відбудеться другий етап велогонки «UP!»

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору