× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Велосипедом на роботу: у Вінниці набирає обертів “ВелоСлужбовець” челендж. ФОТО

На початку липня у Вінниці стартував челендж, який шириться Мережею з однойменним хештегом #ВелоСлужбовець. Різні департаменти міської ради передають один одному естафету, спонукаючи таким чином колег приїздити на роботу на двоколісному.

Цікаво, що ВелоСлужбовець-челендж у Вінниці започаткував Інститут розвитку міст на знак підтримки створення нового відділу – урбаністики. У вівторок, 3 липня, вони приїхали велосипедами на роботу і трохи “катнули по місту з метою пропаганди велоруху та принципів сталої міської мобільності”.

 

Звісно, ми не щодня і не всі їздимо в офіси велосипедом: хтось живе у пішохідній доступності, а хтось банально не має “двоколісного коня” (на фото у них “позичені” муніципальні велосипеди), але спільна “покатушка” велодоріжками міста – гарний стимул частіше користуватись екологічним транспортом для пересування містом, – пояснили на сторінці Інституту розвитку міст у Фейсбуці.

 

Першими таку велоестафету отримали працівники Департаменту ІТ та Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. А її суть полягала у тому, що впродовж тижня вони мали би приїхати гуртом велосипедами на роботу, зробити спільну фотосесію та передати челендж “ВелоСлужбовець” далі. У разі невиконання цього виклику в Інституті розвитку міст запропонували обрати одну з малих річок та струмків міста (а їх загалом 36) й організувати еко-суботник з їх очищення.

 

І вже за тиждень, 9 липня, Департамент ІТ Вінницької міської ради, разом з колегами із Вінницького інформаційного центру та Вінницякартсервіс, приїхали велосипедами на роботу, “кльово катнули по місту в обідню перерву” і передали естафету  колегам із Департаменту кадрової політики.

 

 

 

Наступного дня, 10 липня, до ВелоСлужбовець-челендж долучилися й працівники Департаменту маркетингу міста та туризму.

У свою чергу вони передали велоестафету колегам з Департаменту економіки та інвестицій та Департаменту культури Вінницької міської ради.

 

 

 

Наступними, 18 липня, велосипедами на роботу приїхали працівники Департаменту культури. Вони передали челендж #ВелоСлужбовець колегам із Департаменту освіти й Департаменту комунального майна Вінницької міської ради, а також нагадали, що якщо виклик не буде прийнято, їм потрібно буде організувати еко-суботник біля однієї з малих річок та струмків Вінниці й надати фотодоказ цього дійства.

Втім, поки що жоден із департаментів цю естафету не проігнорував і службовці продовжують приїжджати на роботу двоколісними.

 

 

 

Від Департаменту культури 23 липня виклик прийняв Департамент комунального майна. А передали естафету колегам із Департаменту адміністративних послуг і Департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради.

 

 

У п’ятницю, 26 липня, одразу від двох Департаментів (інформаційних технологій та освіти) велоестафета перейшла працівникам Департаменту кадрової політики Вінницької міської ради.

У своєму дописі вони зазначили, що “колежанки департаменту проїхалися центром міста та отримали море задоволення та драйву від поїздки разом, ще й на велосипедах“.

 

 

А в суботу, 27 липня, виклик від Департаменту комунального майна Вінницької міської ради прийняв Департамент земельних ресурсів, як вони зазначили “із великим задоволенням”.

 

 

Вони, до речі, чи не єдині з усіх, хто записав ще й відео, в якому передали естафету колегам із Департаменту архітектурно-будівельного контролю та з Департаменту архітектури та містобудування. Хоча коротенькі відео записували й інші Департаменти.

 

 

А вчора, 30 липня, до челенджу долучилися працівники Департаменту адміністративних послуг “Прозорий офіс” Вінницької міської ради. І вони виявилися найбільш оригінальними: місцем проведення челенджу обрали територію, прилеглу до Міжнародного аеропорту Вінниця, проїхалися з двома прапорами (України та Вінниці), а також записали це на відео.

Крім того вони подякували КП “Інститут розвитку міст” за чудову ідею, а Департаменту комунального майна – за можливість реалізації цієї ідеї. Адже, як помітно із фото, переважно службовці їздять на велосипедах, які придбали для них і розмістили на закритій велопарковці, яка нещодавно з’явилася позаду міської ради Вінниці.

 

 

 

Зазначимо, що участь у челенджі #ВелоСлужбовець брали й інші департаменти, але не усі розмістили публікації з відповідним хештегом.

Наступними на черзі – працівники Департаменту правової політики, Департаменту житлового господарства та низки інших. Подейкують, що пересадити на велосипед в рамках цього челенджу хочуть і мера Вінниці Сергія Моргунова. Але поки що велоестафету йому ще не передали.

Фото – зі сторінок департаментів Вінницької міської ради у Фейсбук

Читайте також: Чиновник на велосипеді: хто з міськради отримає новенькі “байки” і як виглядає комунальна душова для велосипедистів. ФОТО

Читайте також: Для працівників вінницької міської ради та велошколи передадуть 48 велосипедів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору