Велопробіг до Дня Європи: триває набір учасників

Із нагоди Дня Європи, який Вінниця відзначатиме у суботу, 20 травня, наступного дня, 21 травня у місті відбудеться велопробіг. Це вже дев’ятий рік поспіль таким чином велолюбителі святкують цю подію. 

На стартовій локації навпроти «Літака» біля входу до Лісопарку о 9:00 розпочнеться реєстрація учасників. О 9:45 учасники колоною рушать у 50-ти кілометрову мандрівку.

Маршрут традиційно пролягатиме по об’їзній дорозі та через населені пункти Лука – Прибузьке – Шкуринці. Далі: через електромережу до Парку «Дружби народів», де поруч із центральним входом велопробіг фінішує. Всі учасники отримають почесні грамоти.

Наразі триває формування переліку велосипедистів, як можуть долучитись до велопробігу. Учасниками події можуть стати вінничани віком від 16-ти років. Допускаються діти молодшого віку – з батьками або тренером.

При собі необхідно мати: інструменти для ремонту велосипеда у разі несправностей, шолом, бажано – запасну камеру, питну воду та сухий пайок.

Детальнішу інформацію можна отримати за номером організаційного комітету Вінницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: (0432) 67-23-91.

Вперше такий масовий велопробіг із нагоди Дня Європи у Вінниці відбувся ще 2008-го року. За цей час кількість учасників постійно зростала: від близько сотні до понад трьох.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору