“Важко, але не відступимо”: відбулося відкрите тренування фіналісток “Міс Вінниця”

Сьогодні, 2 лютого в одному з вінницьких спортклубів відбулося відкрите тренування фіналісток цьогорічного конкурсу “Міс Вінниця”.

Попрацювати на тренажерах перед камерами прийшли більшість дівчат: кількох учасниць, які були відібрані під час кастингу, ми не помітили. Однак понад десяток красунь, які зайшли до зали в лосинах та брендованих білих футболках “Міс-Вінниця”, змусили решту клієнтів спортзалу на деякий час забути про вправи.

Дівчат відразу поділили на дві групи, одні з яких зайняли бігові доріжки, а решта – розійшлися по тренажерах. Тренування, що тривало близько години, відбувається під наглядом та з консультаціями кваліфікованих тренерів та тренерок.

 

Саме вони рекомендують учасницям, які всерйоз налаштовані покращити свої фізичні параметри до фіналу конкурсу, що відбудеться 4 березня, тренуватися принаймні три рази на тиждень:

  • Повірте, цього буде достатньо, якщо протягом місяця вони сумлінно ходитимуть на тренування та приділятимуть хоча би годину заняттям тричі на тиждень. За цей час стане видно прес (у кого його нема), підтягнуться сіднички, – запевняє тренерка Олена.

З її слів, основна увага під час тренувань буде зосереджена на м’язах ніг, сідниць, спини, грудей та рук.

 

Дівчата шарілися від такої уваги журналістів та кількості націлених на них об’єктивів камер і фотоапаратів. Особливо під час виконання деяких вправ.

 

Для багатьох фіналісток конкурсу навіть незначні навантаження на тренажерах давалися не просто, однак ніхто не опускав рук і більшість зізнавалися: “важко, але будемо боротися з гирями та самими собою”.

Ще протягом понад місяця з конкурсантками працюватимуть не лише спортивні тренери, а й візажисти і стоматологи. Фінал конкурсу відбудется 4 березня у театрі Садовського. Дівчата розподілять між собою призовий фонд, еквівалентний 100 тисячам гривень, а переможниця конкурсу отримає есклюзивну ювелірну корону.

Як виглядали дівчата в повсякденному одязі та в купальниках під час кастингу можна подивитися за цим посиланням.

А як відбулося сьогоднішнє відкрите тренування: у фоторепортажі Андрія Завертаного.

This slideshow requires JavaScript.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору