× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Василина» у дабстеп-обробці: вінницький священик Назарій Давидовський змагається за перемогу в телешоу «Цієї миті рік потому». ВІДЕО

У п’ятницю, 5 жовтня, на телеканалі «СТБ» показали шостий випуск програми «Цієї миті рік потому» за участі вінницького священика і художнього керівника хору  «Соломія» Назарія Давидовського.

У Вінниці ще 20 травня хор «Соломія» та Назарій Давидовський дали благодійний концерт, аби зібрати кошти на лікування зору 14-річній Світлані Бесядовській. Як виявилося, концерт «Відкрий очі» відбувся у рамках телешоу «Цієї миті рік потому».

Нагадаємо, що разом з діджеєм Андрієм Верняковським (DJ Muzon) хор «Соломія» протягом чотирьох місяців готували нову програму, щоб виконати українські народні пісні «Ой, дуб, дуба», «Подоляночка» і «Василина» в сучасній обробці.

Читайте також: Дабстеп “Подоляночка” та народні пісні в електронній обробці: хор “Соломія” дали благодійний концерт у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ 

З’ясувалося, що метою цього концерту було зібрати 50 тисяч гривень на лікування зору вінницької школярки та блогерки, а тепер – першокурсниці Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу та нової учасниці хору «Соломія», Світлани Бесядовської. Як розповів отець Назарій, у дівчинки з дитинства вроджена вада зору (гіпоплазія макули), через що вона бачить лише на 0,04%.

І саме для того, щоб Світлана повністю не осліпла, Назарій Давидовський наважився на такий сміливий музичний експеримент.

Під час шоу стало відомо, що учасниці хору могли заспівати пісню «Свята» гурту «KAZKA», як пропонував діджей Muzon, та отець Назарій відмовився від такої дещо «скандальної» ідеї, і запропонував «Василину», яку у словах пісні замінили потім на Соломію.

Назарій Давидовський також розповів, що його мету не вдалося втілити повністю, адже запланованої суми на лікування Світлани Бесядовської, 50 тисяч гривень, вони не зібрали. На концерті вінничани кинули у скриньки близько п’яти тисяч гривень, ще п’ять – Назарію Давидовському принесли парафіяни.

– Насправді [відвідувачів було] трошки менше, ніж ми очікували, – поділився Назарій Давидовський. – Буквально за дві години до концерту відбулась страшенна злива… і я вже думав відміняти. …За годину розвиднілося, вийшло сонце… але, на жаль, напевно цей дощ трохи розлякав людей…

Тим не менше, Світлана Бесядовська, яка теж прийшла на шоу «Цієї миті рік потому», розповіла, що 10 тисяч вистачило для початку лікування, але «ще все попереду».

Долучитися до цієї історії та підтримати дівчинку фінансово може кожен. Номер картки для благодійних внесків: 5168 7427 0866 0976 (Приватбанк), Олена Володимирівна Бесядовська (мама Світлани).

А проголосувати і підтримати історію Назарія Давидовського у програмі «Цієї миті рік потому» можна ТУТ

Читайте також: Народні електронні: у Вінниці просто неба виконали “Ой, дуб, дуба” та “Подоляночку” в дабстеп-обробці. ВІДЕО 

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору