× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В Україні не відкрилася одна виборча дільниця

На території України в день виборів не відкрилася лише одна виборча дільниця, що розташована на Донеччині. 

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на главу Національної поліції Сергія Князєва, ідеться про дільницю, що розташована на лінії розмежування.

“Національна поліція констатує, що на сьогоднішній ранок не відкрито всього одну дільницю. Дільнична виборча комісія не приступила до роботи. Це населений пункт Лебединське Донецької області, на лінії розмежування”, – повідомив С. Князєв.

За словами глави Нацполіції, на цій дільниці зареєстровано 680 виборців, які тепер позбавлені права проголосувати. “Ми відкрили кримінальне провадження за статтею 157 КК і найближчим часом Головне управління Нацполіції в Донецькій області відзвітує про розслідування та перспектив винесення підозри особам, які будуть вважатися винними”, – сказав С.Князєв.

Нагадаємо, що з восьмої ранку на Вінниччині відкрились понад півтори тисячі виборчих дільниць. 

Представниця громадянської мережі “ОПОРА” Галина Сегеда повідомила, що на дільницях, де є їхні спостерігачі, робота розпочалась без порушень та запізнень. Загалом у Вінницькій області відкрились 1649 ДВК. На деяких дільницях засідання починали з виконання державного гімну.

Прес-офіцер ГУ Національної поліції Анна Олійник також зазначила, що дільниці у Вінницькій області відкрились без значних порушень, лише виборча дільниця у Вінниці (№051557) розпочала роботу на півгодини пізніше через запізнення голови ДВК. Поліція зафіксувала це порушення. У ДСНС інформацію підтвердили та додали, що рятувальників викликали, аби відкрити сейф з бюлетенями для початку роботи дільниці.

Читайте також: Вибори Президента України на Вінниччині. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору