× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В Центральному парку Вінниці встановили модульну вбиральню. ФОТО

У центральному парку Вінниці минулого тижня було встановлено громадську вбиральню, яка має дві кабінки та обладнана всіма зручностями, в тому числі – для людей з інвалідністю. Розташована вона неподалік шахового клубу, що біля арки.

Як розповів Vежі директор Центрального міського парку Юрій Приймак, загалом в парку є три вбиральні, дві з яких безкоштовні (біля планетарію та Літнього театру).

За користування модульною вбиральнею, будівництво якої обійшлося у понад 1 мільйон гривень, потрібно сплатити 5 гривень. Спеціальний пристрій приймає купюри номіналом одна та дві гривні (решти апарат не видає).

При будівництві вбиральні були використані матеріали, що не іржавіють – хром та нікель. Модуль має дві окремі “кабінки”. В одній з них передбачено зручності для людей з інвалідністю: секцію облаштовано пандусом, а унітаз має спеціальні перила.

 

Також в обох секціях встановлені рукомийники та сушарки для рук, що вмикаються автоматично при піднесенні рук відповідно до крану чи сушарки. Окремо встановлено шафки для туалетного паперу та паперових рушників.

Двері вбиральні зачиняються автоматично, водночас у разі, якщо у відвідувача виникнуть якісь проблеми з відкриттям дверей, туалет оснащений екстреною кнопкою виклику працівників парку. Варто зауважити, що якщо людина перебуває в туалеті понад 15 хвилин, двері відчиняться автоматично.

Взимку вбиральня буде опалюватися. Туалет працюватиме щодня з 8:30 до 22:00.

Читайте також: На проспекті Космонавтів встановили модульну вбиральню. ФОТО

Фото зі сторінки Віктора Перлова у Фейсбук

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору