× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В суботу у Вінниці влаштують Дитячий олімпійський квест

Вінницьких школярів запрошують взяти участь у дитячому олімпійському квесті та позмагатися у фізичній силі. Участь у змаганнях безкоштовна, а переможці отримають не лише кубки, а ще й подарунки.

Вже цієї суботи, 16 грудня, у приміщенні ТРЦ  «Мегамолл» відбудеться дитячий олімпійський квест, який організовують відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області за підтримки Департаменту освіти міської ради.

До участі запрошують вінничан, які навчаються у 1-9 класах Вінниці та області. На переконання голови Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павла Хникіна, такий захід зможе привернути увагу суспільства до необхідності занять спортом.

  • Квест проводитиметься з метою популяризації олімпійських принципів, зокрема таких, як духу боротьби та дружби. Тому що, на моє переконання, у молодої людини, яка займається певним видом спорту, набагато більше можливостей у житті, тому що спорт мотивує та вчить долати життєві перешкоди, рухатися вперед, досягати поставлених цілей, – зазначає Павло Хникін.

Програма дитячого олімпійського квесту складатиметься зі змагань у виконанні декількох фізичні вправ, а саме: підніманні тулуба, віджимання від підлоги, стрибків на скакалці та у довжину. Окрім цього влаштують спортивну вікторину з олімпійської тематики для учнів, їх батьків та усіх глядачів.

  • На сьогодні фізичній культурі та спорту в Україні приділяється недостатня увага. На жаль, вони ідуть в розхід з національною системою освіти: або ти займаєшся спортом, або ти навчаєшся. Досвід європейських країн показує, що ці складові можна поєднувати, і досить успішно, – додала організаторка спортивних заходів Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Аліна Новинюк.

Для учасників та глядачів квесту буде організовано шоу-програму з показових виступів колективів, а також розіграшів різноманітних призів.

Переможцям дитячого олімпійського квесту вручать спеціальні кубки та цінні призи. Початок о 15:00 годині, реєстрація учасників буде здійснюватися о 14:00 годині у інфо-центрі закладу на першому поверсі. Участь у квесті безкоштовна.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору