× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В суботу Соборна буде пішохідною, а громадський транспорт – безкоштовний

14 вересня головна вулиця Вінниці Соборна стане пішохідною у зв’язку зі святкуванням Дня міста, а міський громадських транспорт вже традиційно перевозитиме пасажирів безкоштовно. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, міський транспорт ходитиме безкоштовно за графіком вихідного дня. Центральна ж частина міста буде пішохідною з 10:00 до 21:00.

“14 вересня, з 10:00 до 21:00 години, буде тимчасово перекритий рух приватного та громадського транспорту по вулиці Соборній. А саме – на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Миколи Оводова. На головній вулиці міста будуть розміщуватись різноманітні локації, як це відбувається завжди у День народження Вінниці. Тому організатори святкових заходів просять вінничан враховувати те, що головна вулиця знову на один день стане пішохідною, і заздалегідь планувати свій час, вирушаючи в поїздки по місту”, – нагадують у ВМР.

Як йдеться в повідомленні, “Рух для приватного автотранспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Хмельницьке шосе, Магістратській та по вулицях Гоголя, Владислава Городецького, Князів Коріатовичів.

Тролейбуси маршрутів №4, 5, 10, 11, 12, 14 та автобуси №19, 24, курсуватимуть через Київський міст. Автобуси №7, 21, 22 та маршрутні таксі №7А, 21А, 22А їздитимуть по вул. Князів Коріатовичів. Маршрутні таксі №29А, 32А рухатимуться по вул. Театральній та Магістратській”.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору