× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В селі на Вінниччині побудували амбулаторію за 10 мільйонів

У Хмільницькому районі збудували нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Завдяки цьому медичні послуги отримуватимуть мешканці Жданівської об’єднаної територіальної громади.

На будівництво амбулаторії витратили майже 10 мільйонів гривень. На це витратили кошти державної субвенції при співфінансуванні бюджету Жданівської ОТГ. Новий медичний заклад надаватиме допомогу жителям п’яти сіл: Війтівці, Качанівка, Семки, Дібрівка, Ольгине, а це майже чотири тисячі жителів громади, повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

– Амбулаторія в селі Війтівці Жданівської ОТГ – перша в області, збудована за програмою підтримки сільської медицини.  Переконаний, що цьогоріч всі заплановані в області амбулаторії будуть збудовані, аби мешканці населених пунктів області мали змогу отримувати медичні послуги європейського зразка у комфортних умовах. Нова амбулаторія в Війтівцях – гарний приклад злагодженої співпраці керівництва району та ОТГ, адже життя і здоров’я людини – найважливіший скарб, – прокоментував голова Вінницької ОДА Валерій Коровій на відкритті медичного закладу.

В амбулаторії працюватимуть два сімейних лікарі та 13 штатних працівників медперсоналу. Завідувач амбулаторії Юрій Насиров розповів, що амбулаторія має реєстратуру, два кабінети сімейного лікаря, маніпуляційний та оглядовий кабінети, процедурну, стерилізаційну, кімнату для персоналу, залу очікувань, кабінети щеплень і здорової дитини, підсобні та туалетні кімнати, в тому числі інклюзивні. Також заклад забезпечений автомобілем.

До речі, у будівлі також передбачене житло для лікаря, зокрема, двокімнатна квартира.

Додамо, що нещодавно у Калинівській районній лікарні відремонтували терапевтичне відділення. На це витратили близько 950 тисяч гривень, з яких 600 тисяч – кошти бюджету, а решту надали благодійники. Завдяки цьому вдалося відремонтовати усі приміщення відділення, кожну палату обладнали санвузлом, встановили нові меблі, облаштували маніпуляційну, ординаторську, харчоблок та деякі інші приміщення. Щороку у цьому відділенні отримують медичну допомогу близько тисячі пацієнтів.

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору