× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В ОДА обіцяють до вересня підготувати всі перші класи до “Нової української школи”

Вже 1 вересня всі першокласники Вінниччини зможуть навчатися за стандартами Нової української школи. Наразі у нашій області налічується 1079 перших класів, які вже у цьому навчальному році зможуть відчути на собі нові умови навчання.

Як повідомляють на сайті Вінницької ОДА, вже освоєно 21 % коштів, які направив Уряд для забезпечення класів НУШ партами, обладнанням та дидактичними матеріалами.

Нагадаємо, що концепція Нової української школи базується на компетентностях, потрібних для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці: вільне володіння державною мовою; здатність спілкуватися однією з іноземних мов; математична, технологічна, цифрова, екологічна та економічна компетентності; підприємливість та інноваційність; критичне мислення; творчість; ініціативність, вміння оцінювати ризики, приймати рішення, вирішувати проблеми тощо.

У центрі концепції – дитиноцентризм, аби були створені комфортні умови для дітей. Наприклад, зона відпочинку, куди вони можуть прийти, якщо стомилися.

Також на сайті, з посиланням на Володимира Буняка, в.о директора Департаменту освіти і науки ОДА, повідомляють, що “в області створено 28 інклюзивно-ресурсних центрів. Освітні заклади в тих районах, де ІРЦ не створені, укладатимуть договори з територіально найближчими ресурсними центрами на надання освітніх послуг».

Читайте також:

Нова українська школа: як нову концепцію Міносвіти тестують у Вінниці

Вінниччина лідирує в Україні за освоєнням коштів на Нову українську школу

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору