В очікуванні циклонів: у Вінниці мобілізують комунальні служби

Цими вихідними у Вінниці очікується погіршення погодних умов у зв’язку з приходом на нашу територію холодного повітря з Арктики та циклону з південного заходу Європи, які принесуть морози, сильний вітер і значні опади.

17 та 18 березня синоптики прогнозують сильний дощ та мокрий сніг, для водіїв оголосили “червоний” (найвищий) рівень небезпеки. У зв’язку з цим комунальні служби міста працюватимуть у посиленому режимі.

Так, у суботу, 17 березня у Вінниці йтиме сильний дощ та мокрий сніг, місцями буде ожеледь. Очікується сильний снігопад до 10 см, а також поривчастий вітер 15-22 м/с. У неділю, 18 березня, синоптики прогнозують продовження опадів, в результаті намете до 25 см снігу.

«Зазвичай на вихідні на дорогах менше автомобілів, і це полегшує нам роботу. До погіршення погодних умов ми готові. Наша служба працюватиме цілодобово – розчищатимемо дороги та посипатимемо протиожеледними засобами», – зазначив керівник комунального підприємства «Вінницьке шляхове управління» Володимир Чорновол.

Як повідомив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман, працівники ЖЕКів працюватимуть також у посиленому режимі.

Міські комунальні служби просять вінничан без потреби не виїжджати на вулиці міста, та не паркувати автомобілі на проїжджій частині, аби не ускладнювати роботу прибиральної техніки.

За інформацією Вінницької міської ради

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору