У міській раді відповіли на петицію про маршрут з Вінниці до Агрономічного

У відповідь на пропозицію створити тролейбусний маршрут через об’їзну поблизу села Агрономічне в міській раді повідомили, що наявного громадського транспорту там достатньо.

Минулого тижня в Єдиній системі місцевих петицій було зареєстровано пропозицію створити тролейбусний маршрут від Келецької через ринок Урожай до Аграрного університету та далі по об’їзній через Барське шосе до вулиці Келецької.

У відповідь, в міській раді повідомили, що кількість громадського транспорту, який забезпечує сполучення з Агрономічним та інтервал його руху відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

– На сьогоднішній день, транспортне обслуговування мешканців с. Агрономічне забезпечується автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №10А «с. Агрономічне – пл. Гагаріна», на даному автобусному маршруті працює 10 автобусів з інтервалом руху 8-12 хв, – йдеться у відповіді.

Також у відповіді заявили, що всі наявні автобуси КП “Вінницька транспортна компанія” задіяні в перевезеннях пасажирів маршрутами міста. В разі наявності вільних автобусів, буде розглядатись питання щодо залучення їх до транспортного обслуговування Агрономічного.

Фото: http://depo.vn.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору