В «Артинові» покажуть 38 «нетипових короткометражок»

38 короткометражок тривалістю від від трьох до шести хвилин, кава, печиво та цікава компанія кіноманів — саме таким має бути традиційний клуб короткометражного кіно в креативному просторі «Артинов»  цієї п’ятниці.

Вже вшосте вінницькі любителі короткого метру збиратимуться в креативному просторі «Артинов», щоб переглянути кращі зразки короткометражного кіно. Цієї пятниці, 23 червня, о 19.00 на відвідувачів чекатимуть 38 короткометражок із програми фестивалю анімаційного кіно у Ванкувері та Каннського кінофестивалю.

Організатори розповідають, що перші покази короткого метру були своєрідною «пробою» і «тестуванням» смаків та уподобань глядачів.

  • Ми прислуховуємось до побажань як гурманів, так і новачків. Ми робимо веселі, сімейні вечори, повні цікавинок, а інколи це “повний треш”. Однак, людям подобається і ми дуже вдячні їм, що вони завжди жваво аналізують та обговорюють побачене, – розповідають організатори.

В «Артинові» кажуть, що основним критерієм відбору фільмів була їх креативність, нетиповий сюжет, маловідомість, режисерський підхід та мінімальна тривалість.

  • Вони будуть цікаві любителям коротких, але яскравих історій, нестандартних голівудських сценаріїв та сюжетів, що дивують та інтригують, а також просто поціновувачам кіно, адже можна буде побачити стрічки різних жанрів. Цього разу ми відбирали їх таким чином, аби навіть найбільший поціновувач та гурман в жанрі кіно міг знайти для себе щось нове, цікаве, нетипове і веселе, – говорять організатори показів.

Нижче додаємо повний список короткометражок, які вінничани зможуть побачити вже цієї пятниці.

1. Світло

2. Оригінал

3. Лампочка

4. Бульбашки(кульки)

5. Пора худнути

6. ПОРИ року

7. Погляд

8. Агент 327

9. Сторож

10. Купляй, купляй, купляй

11. Будинок на дереві

12. Мегаполіс

13. Еволюція роботів

14. Світ без комп’ютерів

15. Мишеня не для продажу

16. Египетський Енді Ворхл

17. День і ніч

18. Розпорядок дня

19. Час пити чай

20. Дракончик

21. Великий улов

22. Другий подих

23. Дерево риби

24. Денний урок

25. Хлопець на замовлення

26. ВИПАДОК

27. Котяче піаніно

28. Монах та Мавпа

29. Падіння Флойда

30. Пара

31. Поганий багаж

32. Подарунок

33. Час

34. Пожирач картин

35. Час

36. Санджай та його команда

37. Доля

38. Так собі, не піде

Вартість: за тарифами простору.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору