× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В аеропорту “Вінниця” змінили розклад руху автобуса до Борисполя та додали зупинку на залізничному вокзалі

Наступного тижня зміниться розклад руху автобуса “Вінниця-Бориспіль-Вінниця”, який наразі є одним зі способів дістатись з вінницького до бориспільського аеропорту. 

Про це повідомляється на сайті аеропорту “Вінниця”. Оновлений розклад руху автобуса почне діяти з 18 вересня. Варто зазначити, що цього разу до маршруту автобуса додали зупинку на вінницькому залізничному вокзалі. 

Розклад руху автобуса: 

  • Виїзд з аеропорту Борисполя: 20:25
  • Прибуття на зал. вокзал “Вінниця”: 00:25
  • Виїзд в аеропорт “Вінниця”: 00:45
  • Прибуття в аеропорт: 1:05
  • Виїзд з аеропорту “Вінниця”: 2:20
  • Прибуття на зал. вокзал: 2:40
  • Виїзд з вокзалу: 3:00
  • Прибуття до аеропорт Бориспіль: 7:00

Нагадаємо, що автобусне сполучення між вінницьким та бориспільським аеропортами почало працювати на початку липня.

Читайте також: Перший етап реконструкції вінницького аеропорту може тривати до 2021 року

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору