Уряд виділив 97 мільйонів для вінницької лікарні Пирогова

Цьогоріч новий хірургічний корпус лікарні Пирогова обіцяють остаточно укомплектувати обладнанням. Для цього Уряд виділив майже 100 мільйонів гривень. 

Як повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, 13 червня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято рішення про виділення 97 мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток.

– Субвенція буде спрямована на придбання обладнання в хірургічний корпус лікарні імені М. Пирогова, при нашому співфінансуванні в межах 10 мільйонів гривень. Тож у цьому році ми увійдемо у 100%-во робочий хірургічний корпус закладу– зазначив очільник ОДА.

Щоправда, раніше говорили про те, що заклад повністю запрацює у листопаді 2017 року.  Як повідомляв  головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Олександр Жупанов, після запуску комплекс зможе одночасно приймати до 225 пацієнтів. У ньому працюватимуть 15 операційних залів, відділення реанімації, травматології, ортопедії, урології та серцево-судинної хірургії. Усі палати будуть одно- та двомісними, оснащеними подачею кисню, Wi-Fi,  телевізором і телефоном.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору