× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Урок виживання та легенди чаювання: краєзнавчий музей запрошує вінничан на “Музейне безсоння”

У Вінниці після Дня Європи влаштують “Ніч музеїв”. Так, в обласному краєзнавчому музеї для вінничан підготували нестандартну екскурсію “Музейне безсоння” з виставками, інтерактивними експозиціями, несподіваними героями та подарунками.

– Раз у рік, у рамках Всеєвропейської акції “Ніч музеїв”, в ніч з 18 на 19 травня, музеї світу запрошують до своїх експозицій. Ось і ми здивуємо наших відвідувачів незвичайними екскурсіями та подаруємо незабутні враження – зазначають у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

У програмі “Музейного безсоння”:

1. Виставки
– Легенди чаювання;
Різьблений літопис України (авторська різьба Юрія Дяченка);
– Життя без смартфона (фото-, відео-, аудіотехніка 19-20 століття):

2. Експозиція з презентацією тематичних екскурсій
Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле;
– Археологічні мандри: урок виживання.

3. А для уважних відвідувачів – традиційна вікторина “Музей Terra Incognita” та невеликі подарунки.

В анонсі заходу йдеться, що крім нестандартних виставок та інтерактивних експозицій на відвідувачів чекає несподіванка. Їх зустрічатимуть гості з минулого: трипільська жінка з ІV тисячоліття до нашої ери, а також українка-подолянка, гордовита дворянка та чарівна міщанка з ХІХ століття.

Екскурсії триматимуть з 20:00 вечора 18 травня до 2:00 ночі 19 травня з інтервалом у півгодини. Для того, щоб потрапити на них, потрібно обов’язково заздалегідь зареєструватися. Зробити це можна за телефоном: 063 651 74 46.

Вхідний квиток: 20 гривень – для дітей та студентів; 30 гривень – для дорослих (з урахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування).

Але й це ще не все. Впродовж усього Дня Європи, до Міжнародного дня музеїв, у закладі влаштують День відкритих дверей. Це означає, що з 10:00 до 19:00 вхід до музею – абсолютно безкоштовний.

Програма – зі сторінки Вінницького обласного краєзнавчого музею у Фейсбук
Фото – vignette.wikia.nocookie.net 

Читайте також: На День Європи у Вінниці понад 200 пар танцюватимуть вальс просто неба

Читайте також: Нічна “Мелодія повітря”, Злата Огнєвіч, та вуличне мистецтво: повна програма святкування Дня Європи у Вінниці

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору