× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Укрзалізниця” запускає новий потяг до Одеси через Вінницю

Наприкінці березня в Україні з’явиться новий потяг з Житомира до Одеси. На своєму шляху він також зупинятиметься на Вінниччині. 

Потяг № 247/248 Житомир-Одеса вперше вирушить у дорогу 31 березня та курсуватиме щодня.

З Житомира він вирушатиме о 23:15 та прибуватиме до Одеси о 09:33. У зворотному напрямку відправлення о 12:35, а прибуття до Житомира о 22:07. На шляху поїзд зупинятиметься на станціях Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пасажирська, Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима та Подільськ.

– Завдяки запуску цього поїзда буде значно покращена логістика для мешканців Житомира, які відтепер матимуть пряме залізничне сполучення з південними регіонами. Розклад поїзда складений таким чином, що ним можна дістатися до великого залізничного вузла – станції Жмеринка, а там пересісти на поїзди до Львова, Ужгорода, Кам’янець-Подільського, Хмельницького та інші, – повідомляють на сайті “Укрзалізниці”.

Цей потяг складатиметься з вагонів різних класів: плацкарт, купе та люкс. Для прикладу, поїздка з Вінниці до Одеси першого квітня коштуватиме у плацкартному вагоні 173 гривні, у купе – 382 гривні, а у вагоні класу “люкс” – 579 гривень. Відправлення з Вінниці о 2:15.

Щоправда, зазначають, що вартість проїзду залежить від дня тижня та календарного періоду. Квитки можна придбати в залізничних касах або системі онлайн-продажу.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору