“Укрзалізниця” пустить додаткові вагони до Болгарії через Вінницю

У розпал курортного сезону “Укрзалізниця” призначила два додаткові вагони до Болгарії: найближча поїздка запланована вже на 28 липня.

У зв’язку із підвищеним попитом пасажирів на поїздку до курортного міста Варна, Укрзалізниця призначила на липень-серпень ще один безпересадковий вагон до Болгарії.

Додаткові безпересадкові вагони відправлятимуться з Києва в складі поїзда №50 Київ – Трускавець 28 липня, 9, 19 та 27 серпня о 20:12 за київським часом. Вже зі Львова причіпний вагон курсуватиме у складі поїзда № 451/1004 Мінськ – Варна – Мінськ, формування Білоруської залізниці. Прибуття у Варну через добу – о 10:30 за місцевим часом.

У зворотному напрямку з Варни вагон відправлятиметься 30 липня, 11, 21 та 29 серпня о 19:10 за місцевим часом, прибуватиме до Києва через добу о 07:30 за київським часом.

Протягом прямування по території України, потяг робитиме зупинки на Вінниччині, зокрема у Вінниці та Козятині.

З Києва до Болгарії тривалість подорожі становитиме 38 годин 18 хвилин, а з Вінниці лише на три години менше.

Орієнтовна вартість проїзду з Києва до Варни становить 2840 гривень. Ціна квитків у міжнародному сполученні розраховується згідно з курсом швейцарського франка на день придбання проїзного документа та зазнає незначних курсових коливань. Придбати квитки на безпересадкові вагони до Болгарії можна в міжнародних касах.

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією