× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Україна з дерунів: на Вінниччині встановили Національний рекорд. ФОТО

До Дня Незалежності України в місті Бар встановили національний рекорд – створили мапу України з понад восьми тисяч дерунів.

«Смачний» рекорд у номінації «Найбільша карта з дерунів» зафіксували у п’ятницю, 24 серпня, під час фестивалю «BARLAND» на центральній площі міста.

Як раніше розповідала Людмила Гапонюк, начальник відділу культури й туризму Барської райдержадміністрації, для карти розміром 3х4 метри працівниці культури району приготували понад вісім тисяч дерунів. Кожну область відділили стрічками та позначили відповідними прапорцями, а готову карту України прикрасили чорнобривцями, калиною та написом «З Днем Народження, Україно!».

– Столицею всіх українських дерунів оголошено місто Бар! Тут виложили карту України з 8 000 дерунів. За сьогодні це – найкреативніше привітання з Днем незалежності, – написала Лана Ветрова, керівник представництва Книги рекордів Гіннеса в Україні – Національного Реєстру Рекордів України, на своїй сторінці у Фейсбук.

У Барській райдержадміністрації уточнили, що експерти нарахували 8 030 дерунів.

Таким чином «Найбільша карта з дерунів» стала першим в історії міста Бар національним рекордом у категорії «Кулінарне мистецтво».

Фото зі сторінок Лани Ветрової та Барської РДА у Фейсбук
Головне фото – barrda.gov.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору