× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У жовтні хірургічний корпус “Пироговки” отримає нове обладнання, а в листопаді запрацює повністю

В обласній лікарні імені Пирогова доукомплектують хірургічний корпус та закуплять медичне обладнання на 45 млн грн. Також очікується додаткова дотація від Уряду на 100 мільйонів – їх використають на ремонт операційних та реанімації. Вже в листопаді корпус повністю запрацює.

Як повідомляє Вінницька ОДА, в понеділок, 19 вересня, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій відвідав обласну клінічну лікарню імені Пирогова. Він оглянув хірургічний корпус медзакладу, перша черга якого вводиться в експлуатацію та вже оснащена меблями та необхідним обладнанням.

Очільник ОДА заявив, що до кінця цього року очікується придбання медичного обладнання на суму 45 млн грн. Обладнання закуплять через тендер.

Також він прогнозує надходження додаткової дотації від Уряду в сумі 100 млн грн, за ці кошти планується доукомплектувати операційні та реанімаційне відділення.

Як повідомив головний лікар обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Олександр Жупанов, перші партії обладнання надійдуть наступного місяця, а вже в листопаді хірургічний корпус запрацює повністю. Після запуску комплекс зможе приймати до 225 пацієнтів одночасно. У ньому працюватимуть 15 операційних залів, відділення реанімації, травматології, ортопедії, урології та серцево-судинної хірургії. Усі палати будуть одно- та двомісними, оснащеними подачею кисню, Wi-Fi,  телевізором і телефоном.

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
Вгору