× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Жмеринці виставили на продаж нову офісну будівлю в самому центрі міста. ВІДЕО

Реклама

У місті Жмеринка виставили на продаж нову триповерхову торгівельно-офісну будівлю в самому центрі міста. 

Як зазначається в описі споруди, вона збудована з білої цегли, має загальну площу 685 “квадратів”, високі стелі та панорамні вікна, а розташована на приватизованій ділянці площею 3,2 “сотки”.

Унікальність та цінність об’єкту для нового власника полягає в тому, що він повністю автономний по всіх комунікаціях, адже має пряму лінію підключення електроенергії з підстанції, запас потужності 40 КВ.

Також під’єднане центральне водопостачання, центральна каналізація, окрема лінія газопостачання, є запас води 3 тонни з насосною станцією в окремому приміщенні на випадок відключення центрального водопостачання. Центральна каналізація. Також в будівлі присутній автономний цокольний поверх з окремим входом та є можливість добудови четвертого поверху.

Зручність розташування об’єкта підтверджено великим трафіком людей, які щодня там проходять. Поруч – паркова зона та зона для відпочинку, відстань до автовокзалу та залізничного вокзалу – п’ять хвилин пішки. Наразі в будівлі активно ведеться бізнес, що приносить високий дохід власникам. Станом на зараз офіційно запропонована сума оренди становить 112 000 гривень на місяць.

 

 

Окупність такого об’єкту – до 10 років, що є чудовою інвестицією для майбутнього отримання пасивного доходу. Не втратьте свій шанс стати власником нової будівлі в центрі міста з великими перспективами та гарним доходом!

 

Агентство нерухомості “Гарант” – це команда, яка прагне і втілює принципи європейського обслуговування: верховенство права, професіоналізм, вигоду продавця і покупця нерухомості, відкритість та чесність в перевірці та підготовці документів. Наша база нерухомості дозволяє швидко та, відповідно вашому замовленню, підібрати необхідний вам об’єкт. Наші працівники завжди готові надати вам інформацію про об’єкт нерухомості та консультацію в повному обсязі. В спектрі послуг АН “Гарант” – допомога в обранні нотаріуса, додаткові послуги згідно вашого конкретного запиту.

АН “Гарант” гарантує:

-повну довіру та повагу до клієнтів

-культуру обслуговування

-конфіденційність

Запевняємо: ви будете задоволені нашим обслуговуванням, а ваші друзі та знайомі стануть потенційними нашими клієнтами.

Наші контакти: 

(097) 703 82 71, (063) 692 76 39
Адреса: (І. Бевза, 34, офіс 320)
e-mail: an.garant.vin@gmail.com
Сайт: an-garant.pro

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору