× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Жмеринці планують встановити рекорд з найбільшої кількості близнят в одному місці

Незабаром Жмеринка святкуватиме своє 115-річчя. З цієї нагоди у місті вирішили також влаштувати фестиваль двійнят і близнят “Подвійне щастя” та залучити їх до встановлення рекорду.

Обмежень щодо віку близнят та двійнят немає і Жмеринська міська рада запрошує всіх взяти участь у встановленні рекорду міста по одночасному перебуванню двійнят та близнят в одному місці, повідомляє PressPoint з посиланням на “Жмеринську газету”.

Встановити незвичний рекорд планують у неділю, 5 серпня. З 11 години на площі Миру встановлять фотозону “Подвійне щастя”, аби кожен бажаючий отримав світлини на згадку. Також серед відвідувачів свята відбудеться розіграш призів.

Встановлення рекорду Жмеринки заплановане на 13:00. Організатори ж просять двійнят та близнят прийти в однаковому одязі.

Як прокоментували Vежі у відділі у справах сім’ї, молоді та спорту, такий рекорд у Жмеринці будуть встанволювати вперше, а тому певної необхідної кількості двійнят та близнят немає. Організатори ж сподіваються, що участь у заході візьмуть як новонароджені близнята, так і люди старшого віку. Зокрема й через те, що у Жмеринці є міська програма згідно якої батькам новонароджених близнят та двійнят вручають певні подарунки, наприклад, побутову техніку. За словами очільниці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, люди старшого віку часом нарікали, що у їхньому дитинстві таких програм не було, а тому встановлення рекорду дасть можливість хоча б показати себе, поспілкуватися, познайомитися та поділитися досвідом. Участь у встановленні рекорду можуть взяти лише мешканці Жмеринки та мешканці найближчих сіл.

За словами заступниці міського голови Ольги Боровської, основна мета такої події в тому, аби об’єднати різні покоління та створити певне коло братерства “Подвійне щастя”.

Зареєструватись на участь у встановленні рекорду необхідно за телефоном 097-108-67-24 (відділ у справах сім’ї, молоді та спорту).

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору