× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У всеармійському конкурсі «Берегиня в погонах-2018» перемогла вінничанка. ВІДЕО

Вінничанка Світлана Кривіцька стала фіналісткою всеармійського конкурсу «Берегиня в погонах-2018». Захід відбувся у Хмільнику Вінницької області.

У Збройних Силах України він проводиться вдруге. Ще одна наша землячка, Юлія Гуцол здобула перемогу у номінації «Міс грація». Вінничанки не вперше посідають призові місця у цьому почесному конкурсі: торік звання першої віце-міс у змаганнях “Берегиня в погонах”, здобула наша землячка Ольга Бабкіна, – головна медична сестра Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, старшина медслужби.

За почесне звання «Берегиня в погонах» змагались 22 учасниці. Це лікарі і медичні сестри, які представляли військово-медичні установи оборонного відомства та медслужби бригад ЗСУ. Чимало з них брали участь у бойових діях на Сході, а дехто приїхав прямо з передової.

Світлана Кривіцька і Юлія Гуцол представляли Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону. Фіналістка – відділення лікарсько-льотної експертизи ВМКЦ де вона працює медичною сестрою, а «Міс грація», теж медична сестра,-  терапевтичне відділення Клініки загальної терапії. За військовим званням, жінки старші солдати.

В ході конкурсу учасниці показували свої професійні вміння з медицини, змагались у силових вправах та плаванні, співали і танцювали. А вихід у вечірніх сукнях підкреслив природню грацію і красу, зайвий раз довівши, що жінка завжди залишається жінкою, навіть коли одягає погони.

Цікаво, що у ході регіонального етапу «Берегиня в погонах-2018», який проходив у Вінниці на початку травня, титул «Міс-Берегиня в погонах» здобула Юлія Гуцол. А Світлані Кривіцькій журі тоді присвоїло почесне звання першої віце-міс.

Організовано конкурс Головним військово-медичним управлінням військового відомства України.

Vezha

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору