У Вінницю заборонили в’їзд вантажівкам

Щоб вберегти від руйнування в спеку дорожнє покриття обласного центру, сюди заборонено в’їзд вантажним автомобілям, повідомляє Вінницька міська рада. 

Обмеження діє з 8 години ранку до 23:00. Такий режим зберігатиметься протягом усього літа, аж до 20 чисел вересня. Стосується заборона в’їзду автомобілів вагою понад 24 тонни, з навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн.

Сезонне обмеження руху ввели для того, щоб запобігти руйнуванню автомобільних доріг на вулицях міста при температурі повітря більше +25: за такої температури нагрівається асфальтобетонне покриття, яке зазнає пошкодження.

Раніше ми уже розповідали, що на Вінниччині, на усіх магістралях загального користування, з червня по вересень, вводяться обмеження для руху великовагового транспорту. Розповсюджується заборона на великовагові та великогабаритні транспортні засоби масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн. Дорогами області їм дозволено рух до 9-ї години ранку і після 22-ї. На період дії обмежень в русі для ваговиків визначено спеціальні майданчики і стоянки для відстою.

Рух транспорту в денний час дозволено лише таким вантажівкам, які транспортують небезпечні та швидкопсувні вантажі, живих тварин, а також тим, що здійснюють перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Також, на магістралях загального користування Вінниччини встановлюють шість пересувних габаритно-вагових комплексів для примусового зважування фур. Дані комплекси мають запобігати руху дорогами області перевантажених «фур», адже вже мали місце випадки перевищення ваги автомобілів у 5 разів, із 40 тонн до 200.

Сезонне обмеження руху в області запроваджено з метою збереження дорожнього покриття від руйнації ваговозами у спекотну пору року, коли температура повітря піднімається вище 28 градусів.

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору