У вінницький музей фототехніки повернули вкрадений Polaroid

Лише вчора ми повідомляли, що з новоствореної кав’ярні-музею «Monocle» вкрали три фотоапарати, як вже сьогодні, 22 лютого, один із них повернувся до власника. 

Унікальний музей офіційно відкрився лише нещодавно – 14 лютого, але за цей час з нього викрали три фотоапарати, які були у власній колекції засновника Андрія Карповича. У зв’язку із такими обставинами власник вирішив тимчасово забрати експонати з музею, про що і повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. Цей допис отримав чимало відгуків та поширень у соціальній мережі та ЗМІ і досить швидко одну із камер вдалося повернути. Про це засновник музею Андрій Карпович також повідомив у Facebook.

  • Украдену камеру повернули! Завдяки вашим “репостам” інформація дійшла до “потрібних” людей. Усім дякую! – пише Андрій Карпович. – Висновки зроблені, заходи вжиті, експонати захищені.

Фото зі сторінки Андрія Карповича

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кава, фото та любов: на День Святого Валентина у Вінниці відкрили кав’ярню-музей. ФОТОРЕПОРТАЖ

До речі, вдалося повернути саме той цінний для власника Polaroid, який він отримав від вдячного пацієнта, якому допоміг уникнути операції, адже (окрім заснування кав’ярні-музею) Андрій Карпович працює лікарем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три крадіжки за два тижні: у новому вінницькому фотомузеї більше не дозволять торкатися експонатів

У коментарі Vежі він розповів, що наразі музей продовжує працювати, хоча з нього вивезли деякі експонати, залишивши лише ті, які неможливо вкрасти, адже вони завеликі. А ось інша фототехніка повернеться за тиждень, коли музей обладнають камерами відеонагляду та облаштують закриті стелажі, аби відвідувачі не могли торкатися експонатів.

Доля інших двох вкрадених експонатів наразі лишається невідомою.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору