× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У вінницькому училищі відкрили центр ІТ-технологій за майже 700 тисяч

12 грудня на базі одного з вінницьких професійно-технічних навчальних закладів відкрили центр ІТ-технологій. Загалом для новоствореного центру закупили 333 одиниці техніки.

Про це повідомляється на сайті ОДА. Центр сучасних ІТ-технологій створили на базі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища. Для його функціонування було придбано 333 одиниці комп’ютерної техніки. Сюди входять: персональні комп’ютери, ноутбуки, планшети, проектори, документ-камери, інтерактивні дошки, фотоапарат, відеокамери, принтери, ксерокси, ризограф, ламінатор, біндер, різак, термопрес тощо.

 

Протягом 2018 року для організації роботи  Центру, за рахунок позабюджетних надходжень закладу, придбано комп’ютерну техніку сучасних модифікацій на суму 111 тисяч гривень. Для створення Центру використано власні кошти (549 тисяч гривень), кошти грантів обласної Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій у закладах освіти області  в розмірі 30 тисяч гривень, – розповів під час відкриття в.о. директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк.

Метою діяльності цього центру є вдосконалення практичної підготовки учнів та підвищення кваліфікації педагогічних працівників училища, фахівців підприємств, установ та організацій. Ще однією складовою мети існування центру є впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій. Для цього застосовуватимуть сучасне обладнання, інструменти і матеріали.    

Фото: Вінницька ОДА

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору