× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У вінницькому «СКА» вкотре збираються відремонтувати басейн

У Вінниці реконструюють басейн у спортивному комплексі по вулиці Академіка Янгеля, 48 (колишня вулиця Фрунзе). Наразі триває розробка проектно-кошторисної документації.

Наприкінці вересня вінничанка Сара Ротман подала петицію щодо необхідності здійснення ремонтних робіт у зазначеному «СКА». Зокрема зазначалося, що «станом на сьогоднішній день басейн на 6 доріжок знаходиться в аварійному стані і не працює з 2006 року. Було б дуже доречно зробити реконструкцію басейну задля того, щоб жителі Замостя також мали своє штучне водоймище для оздоровлення дітей та дорослих».

 

20 жовтня Вінницька міська рада відповіла на петицію. Зокрема у зверненні зазначається, що рішення щодо реконструкції басейну було прийняте ще раніше, а наразі триває процес виготовлення проектно-кошторисної документації.

«Відповідно до протоколу засідання архітектурно-будівельної ради від 22.03.2017 р. проектну пропозицію реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 48, розробленого ТОВ «Вінницький проектний інститут» в цілому було схвалено.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.05.2017 № 1188 департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради вирішено надати вихідні дані – містобудівні умови та обмежень на проектування реконструкції приміщень спортивного комплексу».

Зауважимо, що це вже не перша спроба реставрації приміщення «СКА». У 2015 році його мала відремонтувати польська компанія Eurosolid. Втім, після оформлення відповідних документів роботи так і не розпочались через раптову відмову інвесторів.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору