У вінницькому онкоцентрі з’явилося нове обладнання для діагностики пухлин

Минулого року у Подільському регіональному центрі онкології закупили нового обладнання на 33 мільйона. Тепер лікарі здатні виявляти навіть найменші пухлини та оперативно розпочинати лікування.

Зокрема, встановили УЗД-апарат експертного класу і саме він виявляє пухлини найменших розмірів, повідомляють у сюжеті ресурсу “ВінницяОК”. УЗД-апарат оснащений трьома спеціальними датчиками, завдяки яким можна уважніше обстежити різні органи.

Як розповів завідувач відділення ультразвукової діагностики Ігор Іванов, він 26 років працює в онкоцентрі, але з таким багатофункціональними обладнанням йому ще не доводилося працювати.

Це обладнання італійського виробництва і окрім великого спектру досліджень апарат є надійним та зручним.

  • Це нове покоління обладнання, – додав Ігор Іванов. – Фірма-виробник – це один із світових брендів ультразвукової діагностичної апаратури.

 

Головний лікар онкоцентру Володимир Шамрай розповів, що такими апаратами оснащені провідні європейські клініки. Щодо вартості, то таке обладнання коштує 2,5 мільйона гривень. Гроші надали з державного бюджету.

  • Коли ми замовляли цю техніку, орієнтувались на цього виробника, ми були впевнені в тому, що це буде надзвичайно якісний продукт, – зауважив Володимир Шамрай.

Окрім апарату УЗД, в онкоцентрі закупили сучасне обладнання для реанімаційного відділення: три кардіомонітори та прилади для безперервного дозування ліків.

Протягом 2017 року сучасного обладнання закупили на 33 мільйони гривень: комп’ютерний томограф, ендоскопічна стінка, декілька апаратів УЗД, операційні столи, сучасний рентгенапарат, обладнання для реанімаційного відділення. За словами Володимира Шамрая, на сьогодні заклад оснащений не гірше за потужну європейську клініку. В онкоцентрі можуть проводити абсолютно всі ультразвукові дослідження, виявляти пухлини надмалих розмірів, робити операції та виходжувати пацієнтів з використанням сучасних  технологій.

На матеріально-технічне оновлення відділення анестезіології та інтенсивної терапії Подільського регіонального центру онкології з держбюджету виділили близько 700 тисяч гривень. Між іншим, це майже повна вартість сучасного електрохірургічного комплексу для однієї із операційних зал теракального відділення.

Як розповів завідувач теракального відділення Олександр Стрижалковський, це сучасний апарат для електрохірургічної обробки тканин, що допоможе їх швидшому загоєнню та навіть здатний зупиняти внутрішні кровотечі.

За словами лікарів, обладнання, яке придбали завдяки субвенції з держбюджету, не лише безпечніше за попереднє, але й покращить якість операцій і зменшить їхню тривалість.

Нагадаємо, що у Подільському регіональному центрі онкології навесні відкриють мамологічне відділення. До речі, навесні минулого року в онкоцентрі відкрили оновлену гінекологію.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору