× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У вінницькій школі реконструюють спортивний майданчик за понад 10 мільйонів

До початку нового навчального року у Вінниці мають повністю реконструювати спортивний майданчик школи-гімназія №6 (вулиця Стрілецька, 12). Йдеться про територію площею в 7 722 “квадрати”, де буде влаштоване спортивне ядро з міні-футбольним полем із трибунами для 52 глядачів.

Роботи виконуватиме переможець тендеру – ТОВ “Олеріт”, що запропонувало свої послуги за 10 мільйонів 36 тисяч гривень. Термін виконання робіт – до 1 вересня. Нині на сайті публічних закупівель ProZoro опубліковано намір про укладення договору з цією компанією.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія №6

Зокрема, згідно з тендерною документацією, виконавець робіт має влаштувати спортивне ядро, до складу якого входить міні-футбольне поле з трибунами для глядачів (52 особи), бігова доріжка (100 метрів), колова бігова доріжка.

Будуть також влаштовані майданчик для стрибків у довжину, для гри у баскетбол, волейбол та теніс, а на вже існуючих майданчиках зі спортивним і гімнастичним обладнанням повністю оновлять покриття, влаштують підпірні стіни та сходи.

Навколо спортивного ядра буде встановлено огорожу. Окрім того, передбачений благоустрій території: влаштування обладнання для відпочинку та озеленення.

Зазначимо також, що окрім “Олеріта”, пропозиції із найменшою вартістю послуг, були подані ТОВ “Ювента Інжиніринг” (готові були виконати роботи за 9 мільйонів 472 тисячі 616 гривень) та ТОВ “Київбуд” (9 мільйонів 364 тисячі гривень).

Утім, пропозиції були відхилені замовником (Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради), оскільки у першому випадку була відсутня письмова згоди з істотними умовами, що обов’язково включаються до договору про закупівлю, а в другому – це та відсутність підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів.

Також нагадаємо, що минулого року на території вінницького Палацу дітей та юнацтва відкрили нову спортивну арену європейського зразка за 19 мільйонів гривень. На відкриття завітав навіть Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман. Ще раніше було відкрито новий стадіон на території школи №31.

Читайте також:

З таблом і критими трибунами: у Вінниці відкрили новий Євростадіон. ФОТОРЕПОРТАЖ

Мер Вінниці закликав відійти від «совдепії» на шкільних лінійках. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору