× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінницькій облраді хочуть встановити депутатам планшети та змінити систему голосування за петиції

8 лютого, під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк запропонував удосконалити систему голосування за петиції до обласної ради. 

Про це йдеться на сайті Вінницької обласної ради. Зокрема депутат поскаржився на те, що наразі підтримувати ті чи інші петиції можна навіть з фіктивних імейл-адрес, а відтак запропонував авторизовувати підписантів через Bank ID.

– Задля унеможливлення будь-яких несанкційних впливів у процесі подання електронної петиції, пропоную розробити алгоритм реєстрації автора петиції за допомогою електронної системи банківської ідентифікації, так званого BankID, або електронного цифрового підпису. Наразі ж до обласної Ради електронну петицію, як інструмент колективного звернення, може подавати особа навіть з фіктивних електронних адрес, – ідеться в повідомленні облради з посиланням на Михайла Кременюка.

Крім того Кременюк запропонував ще один проект рішення, який може зекономати обласній раді тонни паперу, які витрачаються на роздруківки перед сесіями обласної ради:

– До початку роботи кожного пленарного засідання, тобто сесій обласної Ради, виконавчим апаратом готуються і роздруковуються стоси матеріалів, на які витрачаються тонни паперу, – зазначив Михайло Кременюк. – Вони роздаються кожному депутату в сесійній залі. По завершенні засідань залишаються купи макулатури. Тому пропоную модернізувати саму систему Рада в цілому, що дозволить унеможливити так зване «кнопкодавство» та дозволить доступ кожному депутату до матеріалів сесії в електронному варіанті. Маю на увазі встановлення персональних планшетів кожному депутату за його робочим місцем.

“Зміни та доповнення, запропоновані заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком, були одноголосно підтримані членами постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. Остаточне рішення приймуть депутати на пленарному засіданні сесії обласної Ради, яке заплановане на 5 березня”, – ідеться в повідомленні.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору